Kripto Para

Sand Coin Nedir? Sand Coin Yorumları 2022-2023

SAND Coin haberleri piyasalarda öne çıkmaya başlamasının ardından projenin gelecek hedefleri ve piyasa beklentileri de merak edilmeye başladı. Sandbox (SAND), merkeziyetsiz bir ortamda kurulmuş ve oyna – kazan sistemine sahip bir oyun ekosistemidir. Oyun içi varlıklarının oluşturulması, paylaşılması ve bu varlıklardan gelir elde edilmesi gibi birçok seçenek sunmaktadır.

Son yıllarda Metaverse ve merkeziyetsiz oyun ekosistemlerinin öne çıkmasının ardından ciddi bir popülerlik kazanan The Sandbox, Ethereum tabanlı yapısıyla da dikkat çekmektedir. SAND Coin yorumları 2022 yılı ve takip eden 5 – 10 yıllık süreçte de projenin gelecek hedeflerine bağlı olarak olumlu bir görünüme sahiptir.

The Sandbox (SAND) Nedir, Ne İşe Yarar?

Sanbox Coin kısaca; The Sandbox’un yerel tokenidir. The Sandbox ekosisteminin tüm işlemlerini ve etkileşimini destekleyen bir Ethereum tabanlı ERC – 20 tokenidir. Oyuna erişim sağlanması, oyun içi varlıkların satın alınması veya varlıkların ve karakterlerin özelleştirilmesinde kullanılmaktadır. Gelecekte bit yönetişim tokeni olarak da kullanımı söz konusu olacaktır.

Ethereum blok zinciri üzerine kurulu olan SAND, DAO ve NFT’lerin bir araya geldiği merkeziyetsiz bir platform olarak tanımlanabilir. Sandbox, blok zincir teknolojisinin, oyun dünyasına entegre edilmesini sağlamak amacıyla ortaya çıkmıştır. Play to earn (oyna kazan) modelini benimseyen bir oyun ekosistemi olarak öne çıkmaktadır. Oyuncular kendi oluşturmuş olduğu blok zincir tabanlı karakterlerle oyun evrenin içinde yer almaktadır.

SAND Coin Kurucuları Kimler?

SAND Coin yorum ve tahminlerinin uzun vadede olumlu görünüm çizmesinde proje ekibinin başarısı da etkili olmuştur. 2011 yılında sektörde öne çıkan bir oyun şirketi olan Pixowl tarafından geliştirilen proje, köklü projeler arasında yer almaktadır. Şirketin CEO’luk görevini üstlenen Arthur Madrid ise başarılı kariyeri ile dikkat çekmektedir. Şirketin COO görevini ise Sebastian Borget üstlenmektedir.

2011 yılında faaliyetlerine başlamasının ardından zaman içinde büyük bir ilgi gören Sandbox, blok zinciri tabanlı bir sanal dünya sunmaktadır. Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonların (DAO) ve NFT2lerin güçlerini birleştirme hedefiyle kurulmuştur. Gelişen bir oyun topluluğun sahip Sandbox, merkezi olmaya  bir platform sunar. Bu kapsamda topluluk odaklı bir yapıya sahiptir. SAND Coin yorumları 2022 yılı sonu ve takip eden yıllarda da projenin güçlü şekilde yoluna devam edeceğine işaret etmektedir.

The Sandbox (SAND) Güvenilir Mi?

The Sandbox (SAND) Güvenilir Mi

SAND Coin grafik analizleri ve teknik incelemeler sonunda projenin güvenli bir altyapı üzerinde odluğu görüşü ağır basmaktadır. Zaman zaman siber saldırılar ve güvenlik açıkları ile gündeme gelmesine karşın oyuncuların ilgisi artarak devam etmektedir. Blok zincir tabanlı oyunlar ve kripto para, NFT gibi unsurlara karşı piyasa riskleri ve belirsizlikler ise projeyi olumsuz etkilemektedir. Ethereum tabanlı oluşu teknik açıdan güven duyulmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak P2e (play to earn) modelini benimsemesi de dikkat çeken bir özelliği olarak değerlendirilmektedir.

2011 yılından bu yana güçlü şekilde yoluna devam eden proje, sektörde önemli bir konuma sahip Pixowl şirketi tarafından kurulmuş olması da güven veren bir özelliğidir. Ancak mevcut durumda güvenlik riskleri devam etmektedir.

SAND Coin Nasıl Alınır?  

SAND Coin geleceği hakkında olumlu beklentileri olan yatırımcıların basit birkaç adımda portföylerine SAND eklemeleri mümkündür. SAND Coin birçok kripto para borsasında listelenmektedir. Bu borsalara kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından USDT, KRW, BUSD, BTC gibi çiftler ile alım gerçekleştirilebilir.

Binance, Bithumb, KuCoin, Huobi Global gibi borsalardan satın alma işlemleri için kısaca şu adımlar takip edilebilir:

  • İlgili borsalara kayıt yapılır.
  • Hesap onayı sonrasında uygun ödeme yöntemleri ile para aktarılır.
  • İşlem çiftleri ile SAND alma adımları tamamlanır.
  • Güvenli ve uyumlu cüzdanlarda saklanır.

SAND Coin satın almadan önce mevcut piyasa risklerine göre işlem yapmak ve kayıpların en aza indirilmesi için doğru yatırım stratejilerini uygulamak son derece önemlidir.

SAND Coin Hedef Fiyat ve Gelecek Tahminleri

SAND Coin hedef fiyat hakkında uzmanlar çelişkili bir projeksiyonda görüş bildirmiştir. SAND Coin hakkında Price Prediction platformunda yer alan hedef fiyat tahminlerine göre 2022 yılı sonunda ortalama 1 dolar beklentisi görülmektedir. 5 yıl sonunda ise hedefi 6 dolar üzerine kadar çıkmaktadır. SAND Coin yorumları 2022 yılı ve sonrası için oldukça riskli görülmektedir. Yatırımcıların bu tahminlere göre işlem yapmamaları önerilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
gaziantep escort