Kripto Para

Burger Coin Nedir? – Burger Coin Yorumları 2022-2023

Burger Coin Twitter ve diğer pek çok sosyal medya platformunda gündem olmasının ardından pek çok yeni yatırımcının da ilgisini çekmeyi başarmıştır. Benzerlerinden birçok yönden ayrılmayı başaran proje, piyasalarda yakaladığı ivme ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Merkeziyetsiz finansın her geçen gün popülerlik kazanmasıyla önem kazanan proje, gelecek dönem beklentileriyle de ilgi odağı olmayı başarıyor. Burger Coin yorumları arasında uzmanların tahminleri ise kısa, orta ve uzun vadede karmaşık bir seyir izlemektedir.

Burger Swap Nedir?

Burger Swap kısaca; DeFi ve borsa hizmetlerinin tek bir çatı altında birleştirilmesini hedefleyen önemli bir proje olarak gösterilmektedir. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen Burger Swap, Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerinde inşa edilmiştir. Blok zincir platformu olarak DEX (merkeziyetsiz borsalar), CEX (merkezi borsalar) ve DeFi (merkeziyetsiz finans) hizmetlerini başarılı şekilde entegre etmeyi hedeflemektedir. BSC blok zincirinin ilk zincirler arası toplayıcı olma özelliği ise projeyi rakiplerinden ayıran önemli bir özellik olarak değerlendirilmektedir.

Kendi çatısı altında CEX ve DEX’lerdeki fiyat verileri ve DeFi anlaşmalarının bir arada kolay erişilebilir hale gelmesini desteklemektedir. Kullanıcıların blok zincirler arasında en iyi fiyatı buldukları borsadan varlık transferi gerçekleştirmesi amaçlanmıştır. Topluluk odaklı yönetim ile merkeziyetsiz yapısını güçlendiren proje, önemli çözüm önerileri sayesinde ön plana çıkmayı başarmıştır.

Burger Coin Ne İçin Kullanılır?

Burger Coin fiyatı ve proje vizyonu ile piyasalarda son dönemde adından çokça söz ettiren bir proje olmayı başarmıştır. Binance Smart Chain (BSC) ağının ilk zincirler arası toplayıcı olma özelliğine sahip platform, BURGER adıyla yerel bir kripto para birimine de sahiptir. Zincirler arası entegrasyona sahip platformun yerel kripto para birimi olan BURGER, birçok farklı işlem için kullanılmaktadır. Platformun geleceğine etki edecek kararlarda kullanıcıların oy hakkına sahip olması, işlem ücretlerinin ödenmesi ya da hizmetlerden yararlanılması gibi konularda kullanımı mümkündür.

BEP – 20 akıllı sözleşmesi ile oluşturulan token, platform içinde işlevsel pek çok farklı kullanım durumuna sahiptir. Kullanıcıların BURGER kullanarak DeFi işlemlerini gerçekleştirmeleri desteklenmektedir. Aynı zamanda kripto para kullanıcılarına likidite sunmaktadır. Ayrıca stake etme özelliği de bulunmaktadır. Piyasalarda ise kullanıcıların yatırım amaçlı olarak BURGER almaları mümkündür.

Burger Coin Kimin?

Burger Coin Kimin?

Burger Coin projesi Mehmet Sabır, Süleyman Kardaş ve Tony Carson gibi sektörde daha önce başarılı işlerde bulunmuş isimler tarafından geliştirilmiştir. 2020 yılında Binance CEO’su Changpeng Zhao, proje hakkında yaptığı bir paylaşımda BURGER’in Türk araştırmacılar tarafından geliştirildiğini ifade etmiştir. Topluluk odaklı faaliyet gösteren projenin çekirdek ekibinin güçlü olması dikkat çekicidir.

Türkiye, Çin, ABD ve Birleşik Krallık başta olmak üzere birçok farklı ülkeden geliştiriciye ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye merkezli olduğu düşünülen proje bu yönüyle de Türk kripto para yatırımcılarının ilgi odağında yer almıştır. Burger Coin yorumları projenin Türk geliştiriciler tarafında yaratıldığını ortaya koymaktadır.

Burger Coin Nasıl Alınır, Hangi Borsalarda Var?

Burger Coin haberleri gelmeye devam ettikçe birçok kişi portföylerine eklemek üzere BURGER’ın piyasa hareketlerini yakından takip etmeye başlamıştır. Ticaret hacmi ve piyasa değeri ile en büyük küresel birçok borsada listelenen BURGER, bu platformlar üzerinden satın alınabilmektedir. Proje ile ilgilenen yatırımcılar güvenilir bu platformlardan işlem yapabilseler de riskli bir piyasada işlem görmesinden dolayı yatırımcısının temkinli olması gerekecektir.

BURGER Coin listeleyen başlıca popüler platformlar ise şunlardır:

  • Binance
  • KuCoin
  • Bitrue

İşlem yapılacak platforma kayıt olduktan sonra hesaba para gönderdikten sonra ilgili işlem çiftleri ile satın alınabilmektedir.

Burger Coin Yorumları ve Geleceği

Burger Coin geleceği hakkında birçok uzmanın 2022 yılı için tahmini negatif bir eğilim göstermektedir. Özellikle 2021 yılında değerinin ciddi şekilde arttığı dönem sonunda gelen piyasa belirsizlikleri kötü şekilde etkilemiştir. Düşüş trendinin bir süre daha devam etmesine işaret eden bazı uzmanlar, düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğine dikkat çekmektedir.

Price Prediction analistlerine göre BURGER fiyatı 2022 yılı sonunda 1 dolar hedefinin gerisinde kalacaktır. Ancak risklerin takip eden 2023 yılı ve sonrasında da devam etmesi beklenmektedir. Burger Coin yorumları uzun vadede daha pozitif görünüm çizse de kripto para piyasalarının taşıdığı tüm risklere sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu